Drodzy Państwo!

                       W imieniu Koła Przyjaciół Szkoły przy Szkole Podstawowej im. Jana Markiewicza w Orzeszkowie zwracamy się do Państwa o przekazanie na rzecz naszej placówki 1.5% podatku.

                 Misją Stowarzyszenia i  Koła Przyjaciół Szkoły jest szeroko rozumiana pomoc szkoły i uczniom. Uzyskane środki zostaną w całości przeznaczone na doposażenie bazy dydaktycznej i realizację zadań edukacyjno-wychowawczych naszej szkoły. Udało się nam już wyremontować pomieszczenie, które zostało wyposażone w  profesjonalny monitor z oprogramowaniem. Doposażono gabinet terapeutyczny w zestaw do pracy indywidualnej z uczniem tj. laptop z monitorem dotykowym ze specjalistycznym, dedykowanym oprogramowaniem do pracy z dziećmi z autyzmem, zajęć logopedycznych, rewalidacyjnych i wyrównawczych zajęć z psychologiem i pedagogiem specjalnym.

                           Nowy gabinet terapeutyczny, służy uczniom, którzy potrzebują wsparcia. Zajęcia prowadzone przez specjalistów w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Gabinet jest nowy, przyjazny dla ucznia, a nowoczesny sprzęt uatrakcyjnia zajęcia, przyczyniając się do wszechstronnego rozwoju dziecka. Multimedialne ćwiczenia są uzupełnieniem tradycyjnego nauczania, metody aktywizujące przyczyniają się do poszerzenia kompetencji i umiejętności ucznia zwłaszcza ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Jesteśmy wdzięczni za każdą zmianę w naszej szkole, za każdą inwestycję, która służy przede wszystkim naszym uczniom. I w tym roku po raz kolejny zwracamy się do Państwa o wsparcie na rzecz naszej szkoły. Można uczynić to, wskazując w formularzu PIT–37, nr KRS 0000062676  oraz cel szczegółowy: Szkoła Podstawowa im. Jana Markiewicza  w Orzeszkowie.

 

Z góry z całego serca dziękujemy!

Julianna Wdowiak

Przewodnicząca Koła Przyjaciół Szkoły w Orzeszkowie