Punkt informacyjno-profilaktyczny dla rodziców podczas Pikniku Rodzinnego

 

Podczas zorganizowanego w naszej szkole Pikniku Rodzinnego przygotowaliśmy specjalny punkt informacyjno-profilaktyczny. To była doskonała okazja dla rodziców, aby uzyskać cenne porady wychowawcze oraz wsparcie w kwestiach związanych z wychowaniem dzieci.

W ramach naszego programu wsparcia psychologicznego rodziców finansowanego przez Fundację Świętego Mikołaja, każdy rodzic miał możliwość pobrania wyjątkowych teczek zawierających wskazówki wychowawcze. Nasza “Apteczka pierwszej pomocy wychowawczej dla rodzica” to zbiór praktycznych porad, które pomogą w codziennych wyzwaniach związanych z wychowywaniem dzieci.

Z tej okazji, aby zdobyć wartościową wiedzę i narzędzia, które wspomogą każdego rodzica, skorzystało wielu naszych miłych gości. Ponadto sprzedawaliśmy wyhodowane przez nas sadzonki pomidorów różnych odmian oraz papryki. Zebrane do puszki fundusze zasilą nasz szkolny Fundusz Stypendialny w ramach Programu Stypendia św. Mikołaja, a następnie wesprą finansowo naszych uczniów. Wszystkim osobom, które tak licznie odwiedziły nasze stoiska i nas wsparły również datkiem składamy serdeczne podziękowania.