Mamy to!
Mamy to! 
Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat za udział w projekcie „Szkoła odpowiedzialna cyfrowo”, organizowanym przez Fundację Dbam o Mój Zasięg. 

Odpowiedzialność cyfrowa i edukacja w tym zakresie to jedno z najważniejszych wyzwań współczesnej szkoły – i właśnie dlatego w tym roku szkolnym rozpoczęliśmy działania, które od września chcemy kontynuować i rozwijać.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za zaangażowanie w budowanie świadomego i bezpiecznego korzystania z technologii. Razem możemy więcej! 

