Zbieramy karmę dla zwierząt!

Z inicjatywy klasy VIII w naszej szkole trwa akcja zbiórki karmy dla zwierząt! 

Zebrane dary trafią do Fundacji TARA w Piskorzynie, która opiekuje się potrzebującymi zwierzętami. Najbardziej potrzebna jest karma dla kotów, ale każda karma – zarówno dla psów, jak i innych zwierząt – będzie ogromnym wsparciem! 

Zbiórka trwa do 29 maja! Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej pięknej inicjatywy młodzieży. Przy okazji zakupów wystarczy dorzucić mały worek karmy lub przysmaki i przynieść je do szkoły.
Razem możemy zrobić wiele dobrego! 


