Zdalna lekcja muzealna- „Każdy ma głos. Jak Korczak stworzył z dziećmi gazetę”
Dziś nasi uczniowie klas IV–VI wzięli udział w zdalnej lekcji muzealnej zorganizowanej przez Muzeum POLIN w Warszawie pt. „Każdy ma głos. Jak Korczak stworzył z dziećmi gazetę”.
Były to warsztaty online, podczas których uczniowie przenieśli się w czasy, gdy w Warszawie powstawało niezwykłe pismo tworzone… wyłącznie przez dzieci!
Nasi uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił jako młodzi dziennikarze, tworząc własne materiały i odkrywając, że każdy, niezależnie od wieku, może mieć ważny głos.
Dziękujemy Muzeum POLIN za tę wartościową podróż w czasie! 


