U nas dzieje się dużo!
Dziś w naszej szkole działo się naprawdę dużo! 

Gościliśmy panią Annę Jarocką z KRUS w Wołowie, która przeprowadziła dla klasy III konkurs dotyczący zagrożeń podczas prac w rolnictwie 

Zanim jednak uczniowie przystąpili do konkursu, wzięli udział w ciekawych warsztatach o:
– zagrożeniach podczas zabaw na terenie gospodarstwa 
– bezpieczeństwie podczas prac rolniczych 
– zasadach bezpiecznego poruszania się po gospodarstwie 
Dzieci obejrzały również grę terenową dotyczącą bezpieczeństwa na wsi 

I miejsce – Lena 
II miejsce – Szymon 
III miejsce – Natan 
Laureaci otrzymali wartościowe nagrody, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia
Wszystkim serdecznie gratulujemy! 

To jednak nie koniec atrakcji! 

W naszej szkole gościliśmy również OSP Orzeszków. Strażacy przeprowadzili w hali sportowej warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej 
Największą frajdą okazała się wizyta wozu strażackiego, który podjechał pod szkołę. Uczniowie mogli zobaczyć jego wyposażenie i zajrzeć do środka! 

Dziękujemy za wizytę w naszej szkole!



