21 czerwca, 2021

Malowane wyobraźnią – aranżacja świetlicy warta 20.000 zł!

„Się gra się ma… Playroom z wyobraźni!”

Jest nam niezwykle miło poinformować, że świetlica szkolna Szkoły Podstawowej im. Jana Markiewicza w Orzeszkowie została wybrana przez Komisję Konkursową na laureata Nagrody I Stopnia w Akcji „Się gra się ma… Playroom z wyobraźni!”.

Zadaniem konkursowym było wykonanie przez dzieci dowolną techniką pracy plastycznej, która będzie przedstawiać wymarzoną salę gier, w którą może się przemienić ich sala świetlicowa.

 

Uczennica z wyobraźnią opracowała plakat i wygrała nagrodę główną!

Projekt wykonany przez Anię Świrską z klasy II zagwarantował nam zwycięstwo! Tak uzasadniony został wybór Komisji Konkursowej: „Praca urzekła nas od pierwszego wejrzenia. Kolorowa, plastyczna, swobodna. Bardzo nam się spodobała ogólnie panująca zieleń, liny i kryjówki. Ta praca to esencja potrzeb przedstawiona w formie abstrakcyjnego plakatu. Widoczną w niej konsekwencję
i spójność projektową oceniamy bardzo wysoko.”

Zwycięski pomysł naszej uczennicy zapewnił nam remont i aranżację świetlicy zaprojektowany przez architekta o łącznej wartości 20 000 zł!

 

Renomowana pracowania architektoniczna opracuje projekt

Sponsorem metamorfozy pomieszczenia świetlicowego jest firma Hasbro, organizacją akcji zajmuje się Agencja Kreatywna Advalue, projekt techniczny zapewnia znane biuro projektowe Xystudio s.c. Pracownia Architektoniczna z Warszawy.

Gratulujemy dla Aniu!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu z Anią, która opisuje swój pomysł na świetlicę. Jaka będzie po metamorfozie? Nie możemy doczekać się efektu końcowego!

 

Wielkość czcionki
Wysoki kontrast