29 lipca, 2021

O litości moja głowa: czas na relaks – krzyczą słowa! – czyli Strefa Relaksu

Czekamy na Was po długiej przerwie 😊

Każdy, zarówno mały jak i duży, młody czy starszy, uczeń czy osoba dorosła marzy o chwili wytchnienia, odprężenia fizycznego lub psychicznego. W szkole, aby móc wypocząć potrzeba odpowiedniego miejsca. I właśnie takie miejsce – Strefa Relaksu – powstała w naszej szkole. Przedsięwzięcie stworzenia miejsca odpoczynku dla uczniów naszej szkoły było pomysłem pana dyrektora.

Zmieniamy się na lepsze!

Strefa Relaksu pozwoli młodzieży obniżyć poziom stresu w ciągu dnia zajęć, wyciszyć emocje, odetchnąć od codziennych zmagań i szkolnego zgiełku. Uczniowie będą mogli spędzić wspólnie czas, zrelaksować się w wygodnych pufach – rozprostować nogi, odpocząć chwilę po zajęciach wychowania fizycznego, a także w komfortowych warunkach powtórzyć materiał przed sprawdzianem czy kartkówką.

Widzimy się w szkole! – 31 maja, już jutro 😊

 

cof

cof

cof
cof
cof
cof
cof
cof
cof

cof

 

Wielkość czcionki
Wysoki kontrast