Konsultacje dla rodziców 2023/2024

Dyżury w ramach godzin z art. 42 pkt 2f KN

 

Godziny dostępności (konsultacji) nauczycieli dla rodziców i uczniów w roku szkolnym  2022/2023

 W tygodniu, w którym organizowane jest zebranie/konsultacje dla rodziców godzina dostępności realizowana jest w czasie zebrania, nie odbywa się w wyznaczonym przez nauczyciela dniu. Nauczyciel jest dostępny w czasie zebrania/konsultacji.

 

Nauczyciele pełną dyżur w pokoju nauczycielskim SP w Orzeszkowie

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot Dzień konsultacji Godzina konsultacji Kontakt z nauczycielem Uwagi
1)         Berestecka Aneta n. współorganizujący Poniedziałek 11:35 – 12:35 e-dziennik Uonet+ zajęcia rozwijające kl. 6
2)         Chytła Artur Muzyka Poniedziałek 10:40 – 11:40 e-dziennik Uonet+ każdy ostatni poniedziałek miesiąca
3)         Fojudzka Maria ed. wczesnoszkolna Piątek 11:35 – 12:35 e-dziennik Uonet+  
4)         Joanna Bochenek j. niemiecki Poniedziałek 13:35 – 14:35 e-dziennik Uonet+ co 2 tygodnie
5)         Kasińska Martyna przedszkole – „0” Środa 7:00 – 8:01 e-dziennik Uonet+  
6)         Kilanowska Katarzyna przedszkole Wtorek 11:30 – 12:30 e-dziennik Uonet+  
7)         Kilanowska Katarzyna przedszkole Czwartek 12:00 – 13:00 e-dziennik Uonet+  
8)         Krawiec Aneta przedszkole Poniedziałek 11:30 – 12:00 e-dziennik Uonet+  
9)         Krawiec Aneta przedszkole Środa 11:30 – 12:01 e-dziennik Uonet+  
10)     Kucner Dariusz pedagog Poniedziałek 14:35 – 15:35 e-dziennik Uonet+  
11)     Maćkowska Ewa nauczyciel współorganizujący Środa 12:50 – 13:50 e-dziennik Uonet+  
12)     Matysiewicz Joanna edukacja wczesnoszkolna Środa 9:40 – 10:40 e-dziennik Uonet+  
13)     Mazur Anna przyroda, biologia, geografia, plastyka, Piątek 13:35 – 14:35 e-dziennik Uonet+  
14)     Oświeczyńska Ewa język angielski Piątek 12:50 – 13:50 e-dziennik Uonet+  
15)     Studenna Grażyna fizyka, chemia Poniedziałek 14:35 – 15:35 e-dziennik Uonet+ każdy ostatni poniedziałek miesiąca
16)     Szkołut Agata wychowanie fizyczn Piątek 11:50 – 12:50 e-dziennik Uonet+  
17)     Szwiec – Pater Marta edukacja wczesnoszkolna Poniedziałek 8:50 – 9:50 e-dziennik Uonet+  
18)     Szymoniak Marta psycholog Środa 13:00 – 14:00 e-dziennik Uonet+  
19)     Wasilewicz Marta n. współorganizujący Czwartek 7:00 – 8:00 e-dziennik Uonet+  
20)     Wdowiak Julianna religia, technika, wdż, logopeda Czwartek

Poniedziałek

12:30 – 13:30

12:50 – 13:50

e-dziennik Uonet+ Zmiana 27-09-2023
21)     Więcek Katarzyna język polski Czwartek 9:40 – 10:40 e-dziennik Uonet+  
22)     Zalas Kamila świetlica, pedagog specjalny Środa 11:30 – 12:30 e-dziennik Uonet+  
23)     Zarazińska Bożena matematyka, informatyka Poniedziałek 8:00 – 9:00 e-dziennik Uonet+  
24)     Berestecka Aneta n. współorganizujący Poniedziałek 11:35 – 12:35 e-dziennik Uonet+  
25) Wasiczko Renata n. współorganizujący Poniedziałek 10:50 – 11:50 e-dziennik Uonet+ Od 13-11-2023