20 września, 2021

Żegnaj szkoło!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć” – Janusz Korczak

 Tymi słowami Dyrektor szkoły Dariusz Kucner rozpoczął uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Swoją obecnością zaszczycili nas pani Aneta Niewiarowska- sekretarz Gminy Wińsko, Radę Rodziców reprezentowały panie Gabriela Kamińska oraz Katarzyna Rejmak. Był czas na wręczanie nagród za wysokie wyniki w nauce, 100 % frekwencję oraz gratulacje za zdobyte osiągnięcia. Uczennice z najwyższą średnią Natalia Kamińska kl. VI  oraz Alicja Koliczko kl. VIII otrzymały nagrodę Wójta Gminy. Wśród obdarowanych była również Ania Świrska, dzięki której w naszej szkole jest piękna świetlica, fundatorem tej nagrody była pani Dorota Sibińska, architekt nowej aranżacji. Dzięki Państwu Aleksandrze i Patrykowi Uchrońskim w naszej szkole obdarowani zostali książką najlepsi uczniowie w kategorii: matematyk, historyk, przyrodnik i polonista roku. Na ten tytuł w tym roku zasłużyli sobie Wiktoria Kiryluk – najlepszy matematyk, Jagoda Podbucka – najlepszy polonista, najlepszy przyrodnik i historyk zarazem to Alicja Koliczko. Zostały wręczone nagrody dla finalistów powiatowych konkursów organizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacji w Wołowie: Antonina Więcek, Amelka Tatarczuk, Wiktoria Kamińska znalazły się wśród wyróżnionych. Rada Rodziców wręczyła specjalną nagrodę dla Natalii Kamińskiej za szczególne osiągniecia sportowe, obdarzyła upominkami i życzeniami tegorocznych ósmoklasistów. Nastąpiło oficjalne przekazanie pocztu sztandarowego klasie VII. Szczególnie klasa VIII skierowała swoją wdzięczność za czas spędzony w naszej szkole, zdobytą wiedzę i umiejętności. I to właśnie do naszych absolwentów kierujemy najlepsze życzenia, aby rozwinęli swoje skrzydła, realizowali marzenia!

Społeczność naszej szkoły składa podziękowania sponsorom nagród i życzy samych słonecznych dni.

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2020/2021

Kl. I:  Natalia Leśna, Emilia Terech, Adam Kurzac, Antoni Popielarz

Kl. II: Maja Zarazińska, Jonatan Kern, Maria Dumańska, Marcel Kiryluk, Anna Świrska

Kl. III: Antonina Więcek, Mateusz Golik, Hanna Rejmak, Natalia Płachta, Dorota Płachta, Amelia Tatarczuk, Hanna Błąd,

Kl. IV: Elżbieta Dumańska, Jagoda Podbucka, Zofia Popielarz, Paulina Rzeszowska

Kl.VI: Natalia Kamińska, Natalia Garlicka, Natalia Kasjan

Kl. VII: Wiktoria Kamińska, Julia Radyk, Oliwia Petruś

Kl. VIII: Alicja Koliczko

Uczniowie ze 100% frekwencją

Jagoda Podbucka, Natalia Kamińska, Julia Radyk, Wiktoria Kamińska

 

 

 

Wielkość czcionki
Wysoki kontrast