Kolędowanie z Babcią i Dziadkiem

 

 

 

 

Tradycją naszej szkoły stało się wspólne kolędowanie. Od wielu lat w okresie bożonarodzeniowym zbieramy się wszyscy i podtrzymujemy tę polską tradycję. W tym roku koncert w szczególności dedykowaliśmy naszym kochanym babciom i dziadkom z okazji zbliżającego się ich święta. Przed kolędowaniem nasi goście mieli okazję zwiedzić Izbę Regionalną, w której przy dźwiękach kolęd płynących z płyt winylowych mogli obejrzeć bogaty zbiór eksponatów zgromadzonych na przestrzeni wielu lat. Głównym punktem tego wieczoru były występy naszych uczniów, którzy zaprezentowali na scenie przepiękne pokazy  taneczne, wokalne i recytatorskie, porywając jednocześnie do wspólnego śpiewania naszych miłych gości. Przy ciepłej herbatce i słodkim poczęstunku mogliśmy się cieszyć tym wspólnym nastrojowym wieczorem. Dziękujemy wszystkim za tak liczną obecność i mamy nadzieję, że to wyjątkowe spotkanie powtórzymy za rok.