W “Krainie Przyszłości”- giganci programowania

Giganci programowania, zapraszają:

To już 13. edycja naszych bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowych w całej Polsce. W tej edycji będziemy chcieli pokazać dzieciom jak w bezpieczny sposób odnaleźć się w świecie nowych technologii. Zapraszamy Was do “Krainy Przyszłości’!

Do tej edycji udało nam się zaprosić nie tylko Kuratorium Oświaty, ale uzyskaliśmy także patronaty honorowe m.in. Ministra Edukacji i Nauki, GOVTech oraz NASK.

Głównym celem akcji jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie rozsądnego korzystania z nowych technologii. Chcemy dać dzieciom możliwość równego dostępu do nowoczesnych zajęć i przeciwdziałać wykluczeniu cyfrowemu, które dotyka wielu uczniów. Bezpłatne warsztaty w ramach akcji “W Krainie Przyszłości” odbywają się zarówno w formie online jak i stacjonarnie w ponad 100 miastach w Polsce przez cały wrzesień.

W tym roku dzięki wsparciu partnerów oraz z uwagi na ogromne zainteresowanie poprzednią akcją, udało nam się przygotować rekordową ilość miejsc dla uczniów w całej Polsce!

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

LIBRUS: Jak pomóc dziecku odnaleźć bezpieczne miejsce w świecie nowych technologii?

Dzięki bezpłatnym warsztatom “Koduj z Gigantami – W kranie przyszłości” dzieci będą mogły nie tylko poznać nowoczesne narzędzie, ale także nauczyć się korzystać z nich w mądry i bezpieczny sposób. Bezpłatne zajęcia z programowania online oraz stacjonarnie w naszym mieście łączące naukę z uwielbianym przez najmłodszych światem gier. Warsztaty potrwają do końca września. Zapisać się można już dziś poprzez stronę: https://www.kodujzgigantami.pl/

 

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 8 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży.
Giganci Programowania są globalnym partnerem Microsoft dla Edukacji.