Listopadowe Centrum Dobrej Zabawy

 

Nasza szkoła to prawdziwe centrum dobrej zabawy! Nauczyciele zawsze mają w rękawie jakiś ciekawy plan na aktywność uczniów. Co tu dużo mówić – mamy tu mnóstwo opcji! Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele są mega kreatywni, a każde nowe zajęcie to dla nas prawdziwa niespodzianka. W listopadzie Samorząd Uczniowski postanowił przeprowadzić kilka szalonych akcji. Jedną z nich był słodki odpoczynek podczas “Przerwy na babeczkę”. Oczywiście, dorosłych z Rady Rodziców również nie zabrakło. W końcu, jak nie połączyć przyjemnego
z pożytecznym?

Aby uniknąć nudnych chwil podczas przerwy, zorganizowano sprzedaż babeczek z wróżbą oraz wspólne tańce! Ale to nie wszystko, co mamy w ofercie. Chętni uczniowie z klas IV, V, VI i VII postanowili zaryzykować i zdecydowali się na nocowanie w szkole! I co? Niesamowita zabawa od razu się rozpoczęła!

Chłopcy i dziewczynki udowodnili, że są prawdziwymi mistrzami gier i zagadek, dzięki czemu świetnie bawili się podczas Mikołajkowego Escape Roomu. Wspólnie gotowali pyszne posiłki i grali w gry planszowe. Czas zleciał im niezwykle szybko.

Uczniowie byli zachwyceni tymi doświadczeniami! Na pewno pozostaną w ich pamięci na zawsze. W końcu, szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale przede wszystkim miejsce, w którym można świetnie spędzić czas.

SSU